A A A

PODZIĘKOWANIA

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

Dziękujemy dziękujemy następującym rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła:

SZ.P. Roman Boryczka ze Strachowa


 

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

1, 8 II 2015

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła.W tym tygodniu dziękujemy następującym rodzinom:

ze Skuszewa: Sz.P. Stanisława Augustynik, Sz.p. Mirosław i Dorota Świeżek, Sz.p. Damian i Karolina Bardak, jedna ofiara bezimienna. Bóg zapłać!

 

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

25  I 2015

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła.W tym tygodniu dziękujemy następującym rodzinom:

Z KAmieńczyka:

Sz.P.  Krzysztof i Urszula Gałeccy

Sz.P.  Sylwester i Danuta Pobudkiewicz

Sz.P.  Mariola i Andrzej Lisieccy

Ze Strachowa: Sz.P.  Zofia Żegota, Sz.P.  Jerzy Borucha

Ze  Skuszewa: Sz.P. Teresa Ciubak.

 

Z Ił: Sz.P. Henryk i Janina Ziółkowscy

 

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

11-17 I 2015

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła.W tym tygodniu dziękujemy następującym rodzinom:


 

Z FIDESTU:

Sz.P.  Leszek i Hanna Powierza

Sz.P.  Stanisław i Władysława Powierza

Sz.P.  Edward i Bożena Powierza

Sz.P.  Jan i Barbara Powierża

Sz.P.  Janusz i Katarzyna Powierża

Sz.P.  Leszek i Dorota Konarzewscy

Sz.P.  Marian i Marzena Budzińscy

Sz.P.  Leszek i Dorota Konarzewscy

Sz.P.  Paweł i Joanna Karp

Sz.P.  Jarosław i Renata Lipińscy

Sz.P.  Zdzisław i Teresa Karp

Sz.P.  Edward i Marianna Krzyżanowscy

Sz.P.  Piotr i Emilia Karp

Z KAMIEŃCZYKA:

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego, I Rynek Kościuszki

Sz.P. Wanda Skrajna

Sz.P. Bogumiła Borzymek

Sz.P.  Zofia i s. Andrzej Rolka

Sz.P.  Tadeusz i Alicja Ciok

Sz.P.  Danuta Słowikowska

Sz.P. Jadwiga i Krzysztof Kmoch

Plac Sportowy i Armii Krajowej

Sz.P.  Jadwiga i s. Zdzisław Giziewicz

Sz.P.  Klemens i Marianna Kozłowscy

Sz.P.  Ryszard i Jadwiga Klimaszewscy

Sz.P.  Janina Giziewicz

Sz.P.  Jan i Zofia Mazur

Sz.P. Izabela Pytel

Sz.P. Tomasz i Alicja Chrupek

UL. KILIŃSKIEGO

Sz.P.  Barbara Dąbrowska

Sz.P.  Bożena Parczyńska

Sz.P.  Janusz i Elzbieta Parczyńscy

ul. Wojska Polskiego, Jadowska,

Sz.P.  Jerzy i Wioletta Kozłowscy

Sz.P.  Adam i Ilona Ciok

Sz.P.  Regina i s. Janusz Wasztewicz

Sz.P.  Włodzimierz i Zofia Zalewscy

Sz.P.  Henryka Słowikowska

Sz.P.  Marcin i Marta Giziewicz

Ul. 3 Maja i Chmielna

Sz.P.  Ireneusz i Krystyna Kozłowscy

Sz.P.  Paweł i Władysława Makać

Sz.P.  Paweł i Edyta Makać

Sz.P.  Adam i Luiza Truchel

UL.KUKAWSKA

Sz.P.  Józef i Małgorzata Lusa

Sz.P.  Andrzej i Grażyna Sapkiewicz

Sz.P.  Janina Księżopolska

UL. PIŁSUDSKIEGO

Sz.P.  Tadeusz i Halina Giziewicz

Sz.P.  Janina Zalewska

Sz.P.  Barbara Renc

Sz.P.  Jarosław i Jolanta Zakrzewscy

Sz.P.  Jan i Halina Kryśkiewicz

Sz.P.  Jerzy i Anna Kamińscy

Sz.P.  Wiesław i Krystyna Kędzierscy

Sz.P.  Stanisław i Barbara Bodzan

Sz.P.  Jerzy i Jadwiga Zalewscy

Sz.P.  Henryk i Maria Załęscy

Sz.P.  Tadeusz i Mirosława Katner

Sz.P.  Krystyna Sokalska

Sz.P.  Robert i Barbara Rogozińscy

Sz.P.  Jadwiga Czerwińska

Sz.P.  Marek i Elżbieta Sobolewscy

UL. CHABROWA, MAKOWA I RÓŻANA I DZIAŁKI

Sz.P.  Dariusz i Wioletta Kalisz

Sz.P.  Sławomir i Grażyna Kalisz-Rozenek

Sz.P.  Sylwester i Hanna Kalisz

Sz.P.  Marek i Dorota Zalewscy

Sz.P.  Grzegorz i Renata Ciok

Sz.P.  Mariusz i Agnieszka Sienkiewicz

Sz.P.  Waldemar i Wanda Zalewscy

UL. SPOKOJNA I PIASKI

Sz.P.  Agata i Maciej Rudnik

Sz.P.  Bogdan i Katarzyna Wiśniewscy

Sz.P.  Henryk i Jadwiga Zalewscy

Sz.P.  Krzysztof i Bożena Kozłowscy

Sz.P.  Przemysław i Edyta Rudnik

Sz.P.  Jerzy i Henryka Rudnik

Sz.P.  Paweł i Dorota Rudnik

Sz.P.  Andrzej i Agnieszka Sobolewscy

UL. WARSZAWSKA

Sz.P.  Jan i Irena Kalisz

Sz.P.  Ryszard i Wiesława Lewandowscy

UL. MAZOWIECKA I SUWIEC

Sz.P.  Kazimierz Sadkowski

Sz.P.  Janusz i Stanisława Ciok

Sz.P.  Stefan i Elżbieta Ciok

Sz.P.  Anna i Kazimierz Grzywacz

Sz.P.  Edward i Tadeusz  Krupiński

Sz.P.  Stanisław i Barbara Danielscy

Sz.P.  Włodzimierz i Marta Sadkowscy

Sz.P.  Grzegorz i Teresa Gałeccy

Sz.P.  Tadeusz i Marianna Kozłowscy

Sz.P.  Łukasz i Aneta Giziewicz

Sz.P.  Tadeusz i Janina Gałeccy

Sz.P.  Jerzy i Teresa Zalewscy

Sz.P.  Henryk i Jadwiga Wasztewicz

Sz.P.  Jerzy i Katarzyna Ciok

Sz.P.  Marianna Czarnecka

Sz.P.  Janusz i Danuta Słowikowscy

Sz.P.  Krzysztof i Beata Samulak

Sz.P.  Sylwester i Dorota Kozłowscy

Sz.P.  Dariusz i Aneta Kostrzewa

Sz.P.  Leokadia, s. Marek i c. Jadwiga Kostrzewa

Sz.P.  Cecylia Kostrzewa

Sz.P.  Ryszard i Zofia Giziewicz

Sz.P.  Krzysztof i Ewa Kostrzewa

Dziękujemy także:

Sz.P. Piotr Staniszkis i Hanna Klaude Ler ze Strachowa

Sz.P. Tadeusz Wyszyński z Łochowa

Sz.P. Zofia Kołodziejczyk z Łaz

Z Nadkola:

Sz.P. Czesława Rudnik

Sz.P. Tadeusz Popielas

Ze Skuszewa:

Sz.P. Henryka Rejnuś

Sz.P. Andrzej i Danuta Kulesza

Sz.P. Renata i Andrzej Owsianko

 

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

5-10 I 2015

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła.

W tym tygodniu dziękujemy następującym rodzinom:

 

ZE SKUSZEWA:

Z UL. ŁOCHOWSKIEJ

Sz.P.  Paweł i Irena Rodziewicz

Sz.P.  Jadwiga i s. Paweł Rydzewscy

Sz.P.  Stanisław i Małgorzata Gołębiewscy

Sz.P. Kuska Wiesława

Sz.P. Ansdzej Augustynik

Z UL. RÓWNEJ

Sz.P.  Bogusław i Mirosława Gruchalsccy

Sz.P.  Piotr i Anna Nowakowscy

Sz.P. Jadwiga Tryc

Z ZAOLSZYNIA

Sz.P.   Jerzy i Danuta Karp

Z UL. KRĘTEJ

Sz.P.  Marek i Bogusława Końscy

Sz.P.  Janina Dziubeła

Z UL JESIONOWEJ

Sz.P.  Zenona Wyszyńska

Sz.P.  Jacek i Zofia Augustyniak

Sz.P.  Jan i Elżbieta Ślusarz

Sz.P.  Bogdan i Teresa Góralewscy

Sz.P.  Artur i Aneta Gralewscy

Z UL. TURYSTYCZNEJ

Sz.P.  Stanisław i Władysława Penkul

Sz.P.  Tadeusz i Edyta Penkul

Sz.P. Halina Gołębiewska

Sz.P.  Jacek i Agnieszka Onisk

Sz.P.  Krzysztof i Bożena Penkul

Sz.P.  Zbigniew i Dorota Ogrodnik

Z ROZDROŻA

Sz.P.  Kazimiera Ciubak

Z UL. ZIOŁOWEJ

Sz.P.  Mirosław i Anna Sakowicz

Sz.P.  Barbara Ulejczyk

Sz.P.  Piotr i Małgorzata Michalik

Sz.P.  Tadeusz i Anna Bala

Sz.P.  Danuta Rodziewicz

Sz.P.  Marianna Kuligowska

Sz.P.  Adam i Beata Karp

Sz.P. Wiesław i Ewa Urlich

Z UL. BOCIANIEJ

Sz.P.  Krystyna Skrzypek

Sz.P.  Anna Augustynik

Sz.P.  Antoni Gąska

Sz.P.  Zdzisław i Halina Gołębiewscy

Z UL. DĘBOWEJ

Sz.P.  Henryka Gładysz

Sz.P.  Zdzisław i Maria Wilczyńscy

Sz.P.  Elżbieta Augustynik

Sz.P.  Kamil i Aleksandra Augustynik

Sz.P.  Łukasz i Monika Wilczyńscy

Sz.P.  Mieczysław i Anna Romanowicz

Sz.P.  Bogdan i Krystyna Kurek

Z KUKAWEK:

Sz.P.  Józef i Adela Penkul

Sz.P.  Tadeusz i Mariola Szadkowscy

Sz.P.  Bogusław Boniecki i Barbara Ślusarz

Sz.P.  Zdzisław i Jadwiga Ślusarz

Sz.P.  Grzegorz i Marzena Ryszawy

Sz.P.  Kazimierz i Krystyna Kowalczyk

Sz.P.  Julian i Julianna Oleksińscy

Sz.P.  Wojciech i Eugeniusz Dybkowscy

Sz.P. Sławomir Dybkowski

Sz.P.  Cezary i Barbara Siwek

Sz.P.  Marianna Łukasiewicz

Sz.P.  Zygmunt i Marianna Łukaszewicz

Sz.P.  Krystyna Matak

Z PODGACI:

Sz.P. Zbigniew i Hanna Kowalscy

Sz.P. Danuta Kowalska

Sz.P. Irena i c. Iwona Skap

Sz.P. Czesław Konarzewski

Sz.P. Stefan i Krystyna Pągowscy

Sz.P. Sylwester i Agata Pągowscy

Z PUSTYCH ŁĄK:

Sz.P. Stanisława Kobylińska

Sz.P. Danuta Nieborek i Hanna Chyła

Sz.P. Grzegorz i Renata Raccy

Sz.P. Zdzisław i Danuta Ragajsin

Sz.P. Daniela Brzeska

Sz.P. Urszula Kwiatkowska (Halin)

Z SZUMINA:

Sz.P. Włodzimierz i Ewa Jarnutowscy

Sz.P. Mieczysław i Teresa Nitras

Sz.P. Ryszard i Danuta Kulina

Sz.P. Kowalscy

Sz.P. Andrzej i Dorota Nitras

Z NADKOLA:

Sz.P.  Mirosław i Zenona Wysoccy

Sz.P.  Witold i Anna Ciach

Sz.P.  Marek i Zofia Pigul

Sz.P.  Krystyna Rudnik i Adam

Sz.P.  Andrzej i Ewa Gałązka

Sz.P.  Dariusz i Beata Kowalscy

Sz.P.  Leszek i Marianna Rzepczyńscy

Sz.P.  Mariusz i Agnieszka Rudo

Sz.P.  Genowefa Goławska

Z RAFY:

Sz.P. Mieczysław i Helena Stelmach

ZE ŚWINIOTOPI:

Sz.P. Kazimierz i Halina Żak

Sz.P. Wiesław i Alina Kowalscy

Sz.P. Janina, Jan i Hanna Kędzierscy

Sz.P. Trzcińscy

Sz.P. Joanna i s. Stanisław Komorowscy

Sz.P. Stanisława i s.Paweł Kędzierscy

Sz.P. Ryszard i Zofia i c. Stanisława Kowalscy

Sz.P. Izydor i Janina Kowalscy

Sz.P. Roman i Henryka Zgliniccy

Sz.P. Mieczysław i Marianna Koza

Sz.P. Leon i Władysława Sęk

Sz.P. Artur i Agata Redisz

Sz.P. Stanisław i Jadwiga Andruchewicz

Sz.P. Henryk i Barbara Grzywacz

Sz.P. Małgorzata Zielińska

ZE STRACHOWA:

Sz.P. Krystyna Kowalczyk

 

 

OFIARY NA NAGRZEWNICE DO KOŚCIOŁA

27-30 XII 2014 i 2-3 I 2015

Dziękujemy wszystkim rodzinom, które złożyły ofiary na nagrzewnice do kościoła.

W tym tygodniu dziękujemy następującym rodzinom:

ZE SKUSZEWA:

Z UL. PRZEJAZDOWEJ

Sz.P.  Zofia Nowak

Sz.P.  Waldemar i Barbara Kalisz

Sz.P.  Alfred i Barbara Rozenek

Sz.P.  Robert i Anna Rozenek

Sz.P.  Władysław i Barbara Biernaccy

Sz.P.  Krystyna i c. Agnieszka Bloch

Sz.P.  Mirosław i Zuzanna i m. Henryka Rejnuś

Sz.P.  Genowefa i Dariusz Bala

Sz.P.  Rafał i Renata Gąseccy

Sz.P.  Zbigniew i Iwona Kalisz

Sz.P.  Lech Białous i Krystyna Augustynik

Sz.P.  Jadwiga Augustynik

Sz.P.  Grzegorz i Krystyna Augustynik

Sz.P.  Wiesław i Irena Nowak

Sz.P.  Andrzej Grotowski

Sz.P.  Wojciech i Alina Gołębiewscy

Sz.P.  Leszek i Ewa Gołaś

Sz.P.  Ryszard i Elżbieta Słowik

Sz.P.  Irena Pet

Sz.P.  Wojciech i Bogumiła Popławscy

Sz.P.  Bogdan i Renata Nowakowscy

Sz.P.  Kazimierz i Janina Rudnik

Sz.P.  Tadeusz Deluga

Sz.P.  Barbara Turek

Sz.P.  Kazimierz i Zofia Zawisza

Sz.P.  Piotr i Urszula Zawisza

Sz.P.  Alicja Nowakowska

Sz.P.  Tadeusz i Stanisława Tryc

Sz.P.  Jan i Elżbieta Cierlica

Sz.P.  Józef i Genowefa Karp

Sz.P.  Wiesław i Elżbieta Bodych

Sz.P.  Irena Rojek

Sz.P   Zbigniew i Bogusława Gołębiewscy

Sz.P.  Tadeusz I Hanna Deluga

Sz.P.  Edward i Grażyna Rudnik

Sz.P.  Krzysztof i Katarzyna Markowscy

Z UL. WCHODNIEJ

Sz.P.  Jarosław  i Bogosuława Pochmara

Z UL. LOTNIKÓW

Sz.P. Balcerek

Z KÓŁKA

Sz.P.  Andrzej i Bożena Wójcik

Sz.P.  Anna Muszyńska

Sz.P.  Mirosław i Agnieszka Karp

Sz.P.  Jacek i Alicja Karp

Sz.P.  Jarosław i Marlena Augustynik

Sz.P.  Jacek i Iwona Karp

Z UL. SKRAJNEJ

Sz.P. Wojciech i Małgorzata Rojek

Sz.P. Zenon i Danuta Nowakowscy

Sz.P. Józefa Witkowska

Sz.P. Dariusz i Aneta Ciubak

Z UL. BUKOWEJ

Sz.P. Konrad i Beata Nowakowscy

ZE STRACHOWA:

Sz.P. Jerzy Pobudkiewicz

Sz.P. Adam i Małgorzata Suchoccy

Sz.P. Sławomir i Regina Trojan